برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

چگونه نور LED در حال بهبود کارایی محیط کار است ؟

چگونه نور LED در حال بهبود کارایی محیط کار است ؟

چگونه نور LED در حال بهبود کارایی محیط کار است ؟

طبق گزارشات آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) ، آمریکایی ها تقریبا ۸۷٪ از زندگی خود را در داخل محیط ساختمان (خانه و یا محل کار) می گذرانند. ممکن است این یک عدد تکان دهنده به نظر برسد ، اما در حال حاضر این مسیر پیش روی اکثر مردم جهان قرار گرفته است و بیشتر این زمان در محل کار می گذرد. اگرچه ممکن است ارتباط مستقیمی با هم نداشته باشد ، شاید تعجب آور نباشد که میزان افسردگی در بین نوجوانان و بزرگسالان نیز رو به افزایش است. خوشبختانه ، یک تغییر ساده می تواند جهان را برای کارفرمایان و کارمندان به طور یکسان تغییر دهد.

نقش نور در کیفیت زندگی

انواع روشنایی LED مورد استفاده در دفاتر ، انبارها و سایر فضاهای کاری نقش بسیار زیادی در خلق و خو ، بهره وری و کارایی کارکنان دارد. به همین ترتیب ، شایسته است که کارفرمایان به دنبال گزینه های روشنایی باشند که ضمن کاهش استرس و بهبود وضع موجود ، بینایی را به حداکثر می رساند.
تعویض روشنایی منسوخ شده فلورسنت در فضای اداری و متال هالید / بخار سدیم در انبارها و فضای کار  با لامپهای مدرن دارای نور LED می تواند به کارکنان کمک کند تا ضمن بهبود خلق و خوی ، از فشار بر روی چشم و سردرد جلوگیری کنند. با توجه به سبد محصولات روشنایی ال ای دی از جمله چراغ سوله ای ، پروژکتور LED و SMD ، پنل های سقفی ، انواع والواشر و چراغ خیابانی ال ای دی انتخاب روشنایی مناسب برای یک فضای معین تفاوت بزرگی ایجاد میکند.
نورپردازی LED همچنین محیط های امن تری را وعده می دهد ، زیرا LED ها برای گرم شدن و درخشیدن به زمان نیاز ندارند و در هنگام روشن شدن آنها نمی لرزند. این بدان معناست که کارکنان از منبع نوری ثابت و مطمئن برای کمک به تضمین کارایی و ایمنی در طول روز کاری برخوردار هستند. همچنین گزینه های کنترل بی سیم و اتصال سنسور ، اطمینان حاصل خواهد کرد که هر کارمند در هر زمان روشنایی مناسبی دارد.
شاید مهمتر از همه ، نورپردازی LED مصرف انرژی را تا ۸۰٪ کاهش دهد ، که این به سود کاربران و محیط زیست است. این سطح کاهش انرژی به معنای صرفه جویی در هزینه های کلان است  که برای کارفرمایانی که به دنبال افزایش درآمد هستند ، عددی قابل توجه خواهد بود .
نقش نور در کیفیت زندگی

جایگزینی محصولات LED با روشنایی سنتی

گزینه های روشنایی LED به راحتی می توانند جایگزین چراغ های فلورسنت ، متال هالید و بخار سدیم با فشار بالا در داخل و خارج از منزل باشند. شرکت روشنایی آذرطیف گزینه های جایگزینی مستقیم ، گزینه های مقاوم سازی و لوازم جدید را برای کاربردهای صنعتی ، اداری و خارجی ارائه می دهیم که نوید بخش پیشرفت های گسترده ای در بهداشت ، ایمنی و صرفه جویی در هزینه است.
جایگزینی روشنایی فعلی شما می تواند به سادگی صرفه جویی ۸۰٪ در هزینه های روشنایی باشد. علاوه بر این ، این تنظیم آسان می تواند نیروی کار شما را روزانه شادتر ، سالم تر و کارآمد تر نگه دارد.

اشتراک گذاری پست


.