مشاوره رایگان 09120887008

پنج پیشرفت بدست آمده از چراغ های خیابانی LED

بازگشت به اخبار و مقالات
پنج پیشرفت بدست آمده از چراغ های خیابانی LED

پنج پیشرفت بدست آمده از چراغ های خیابانی LED

روشنایی LED شهری راه حل سبز است .

هر روز بیشتر و بیشتر در محله ها و شهرداری ها برای جایگزینی چراغ های سدیم فشار قوی (HPS) به چراغ خیابانی LED روی می آورند. آنها با توجه به پنج مزیت زیر که توسط روشنایی معابر LED ارائه می گردد ، می توانند یک انتخاب عاقلانه در انتخاب چراغ های روشنایی خیابانی باشند .

۱- سمیت و گرمای کمتر

به گفته جیکوب سیلورمن در HowStuffWorks.com ، یکی از بزرگترین امتیازهای فروش محصولات مبتنی بر LED نسبت به محصولات مبتنی بر HPS این است که LED ها حاوی جیوه نیستند ، که سمی است. محصولات HPS حاوی جیوه و سایر مواد شیمیایی ناسالم است. علاوه بر این ، LED ها طبق سازمان صرفه جویی منابع انرژی وزارت انرژی آمریکا ، گرمای بسیار کمی منتشر می کنند.

۲- بهره وری انرژی

برای برنامه ریزان شهر که مایل به روشنایی خارجی سبز هستند ، چراغ های LED راه حلی مناسب هستند. به گفته Silver Silverman ، LED ها هنگام استفاده از انرژی بسیار کارآمد هستند. در واقع ، آنها دو برابر کارآمدتر از لامپهای فلورسنت هستند. علاوه بر این ، در مقایسه با چراغهای خیابانی سنتی ، LED ها می توانند ۲۲ لومن بر وات دیگر در هر وات را تولید کنند.

۳- پشتیبانی از فناوری هوشمند

LED ها می توانند بصورت یکپارچه با زیرساخت های شهری مدرن که همواره هوشمندتر می شوند ، ادغام شوند. به عنوان مثال ، LED ها می توانند بسته به زمان روز و سایر شرایط ، تنظیم شدت روشنایی را آسان کنند. دلیلش بر خلاف سایر گزینه های روشنایی ،LED ها دارای قابلیت تنظیم نور هستند.
LED ها همچنین می تواند سطح انعطاف پذیر پشتیبانی از زیرساخت های حمل و نقل یک شهر را فراهم کند و در نتیجه کارآمدتر شود. به عنوان مثال ، در کپنهاگ ، چراغهای خیابانی LED بسته به اینکه یک وسیله نقلیه در اطراف باشد یا خیر ، روشن و کمرنگ می شوند.

۴- دقت

همانطور که توسط دفتر بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر ، که بخشی از وزارت انرژی آمریکا است ، اشاره می کند، پروژه های روشنایی LED در فضای باز قادر به تولید تنظیمات روشنایی هستند که دقت بسیار بالایی را ارائه می دهند. LED ها می توانند “درجه بالایی از کنترل” را در رابطه با الگوهای نور و جهتدهی ایجاد کنند. در مقابل ، چراغ های سنتی تمایل به اسپری کردن و پخش نور در همه جهات دارند ، مگر اینکه با بازتاب کننده ها یا سایر اقلام دستکاری گردند .

۵- افزایش محبوبیت ، کاهش قیمت

اگرچه ال ای دی بیش از هر زمان دیگری تقاضا می شود ، به طور کلی ، قیمت آنها در حال کاهش میباشد . این به تنهایی دلیل دیگری است که این فناوری رو به بهبود ، در حال افزایش و رونق است.
برای بهترین نورپردازی LED خیابانی در شهر و محله خود با صنایع روشنایی آذرطیف تماس بگیرید .


پروژکتور ۲۰۰ وات کامپکت


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۰۰ وات


پروژکتور ۱۰۰ وات کامپکت

اشتراک گذاری پست

بازگشت به اخبار و مقالات
.