برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره 09120887008 تماس بگیرید     

پنج نکته برای ارتقاء روشنایی حمام

بازگشت به اخبار و مقالات

پنج نکته برای ارتقاء روشنایی حمام

در سال ۲۰۱۵ مردم سرتاسر جهان رکورد ۳۰۰ میلیارد دلار برای نوسازی در خانه های خود را ثبت نموده اند و پیش بینی می شود که هزینه ها سال به سال افزایش یابند . یکی از بیشترین تقاضاها برای نوسازی حمام ها ، اغلب شامل ارتقاء به وسایل روشنایی LED و استفاده از شیرآلاتی است که به کاهش مصرف آب کمک نمایند .
چرا LED ؟ در اینجا پنج نکته برای کمک به شما جهت تصمیم گیری درست و صحیح آورده شده است.

قیمت های محصولات ال ای دی پایین آمده است

رشد و توسعه بازار روشنایی LED باعث کاهش قیمت لامپ و سایر محصولات شده است ، بنابراین هزینه های اولیه شما برای ارتقا به محصولات LED کاهش یافته است . شما ممکن است لامپهای سنتی رشته ای بیهوده و از رده خارج خود را فقط با LED جایگزین کنید یا ممکن است یکی از وسایل و محصولات جدید LED را انتخاب نمایید یا آینه ای با نوارهای LED تعبیه شده را انتخاب نمایید.

استایل و مد پیشرو است و LED خنک است

هم از نظر سبک و هم دمای تولیدی لامپ ها ، طراحان از محدودیتهای قدیمی لامپ های سنتی در طراحی روشنایی رهایی یافته اند و تجهیزات شگفت انگیزی را ایجاد نموده اند که از مرز کارکرد به هنر عبور می کنند. چراغ و لامپ های قدیمی و زشت توسط لامپ های براق LED جهت روشنایی حمام ، آینه یا وان جایگزین گردیده اند .

کیفیت نور طبیعی

محصولات ابتدایی LED اغلب دارای نور استریل سفید یا آبی بودند که یادآور روشنایی دفتری و اداری بودند . لامپ های LED و وسایل امروزی از نور لامپ های رشته ای الگو می گیرند تا حدی که به سختی می توانید آنها را از یکدیگر جدا کنید. بسیاری از وسایل و تجهیزات جانبی نیز دارای نور کنترل شده ای هستند و آنها را به یک انتخاب عالی برای روشنایی حمام تبدیل می کنند. محصولات جدید ال ای دی همچنین می توانند بسیار کوچکتر باشند زیرا کارآمدتر هستند ، بنابراین صاحبان خانه هایی که فضاهای حمام کوچکتری دارند هنوز هم می توانند روشنایی کاملی بدون وسایل فضاگیر داشته باشند.

اتصال و ارتباطات

مرحله بزرگ بعدی روشنایی برای بسیاری از صاحبان خانه اتصالات و ارتباطات خواهد بود. نورپردازی LED را می توان از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود با یک برنامه کنترل روشنایی از شرکت های هوشمند سازی منازل کنترل نمایید . آیا فراموش کرده اید چراغ حمام را خاموش کنید؟ کلیک نمایید و انجام دهید. فراتر از حمام ، کنترل دیجیتال همچنین می تواند خانه شما را ایمن تر کند و به شما امکان می دهد نورپردازی و روشنایی خانه خود را از راه دور کنترل کنید.

کاهش مصرف انرژی

همه انگیزه قوانین مصرف انرژی ، کاهش اعتماد و وابستگی به سایر منابع انرژی می باشد. در مورد محصولات روشنایی ، قانون هرگز لامپهای رشته ای را ممنوع نکرده است ، اما مقرراتی تعیین گردیده است که صنعت روشنایی را مجبور می سازد تا با کاهش مصرف انرژی در طی ۱۰ الی ۱۵ سال ، روش های جدید و جایگزین را ارائه دهد. این امر منجر به ایجاد لامپ های LED گردید که نسبت به لامپهای رشته ای قدیمی مصرف انرژی کمتری دارند . ذخیره انرژی به طرز چشمگیری افزایش می یابد ، زیرا صاحبان خانه لامپ های رشته ای داغ و ناکارآمد را جایگزین لامپ های LED خنک می نمایند.
محصولات LED همچنان با استفاده از گزینه های استایل ، فناوری ، بهره وری انرژی و عملکرد و کارایی ، مسیر را روشن می کنند.

از ما عقب نمانید و با ما در مورد به روزرسانی روشنایی محیط اطراف خود مشورت نمایید و به انقلاب LED بپیوندید!


وال واشر RGB


چراغ دفنی RGB بیست و چهار وات


پروژکتور RGB سی و شش وات

اشتراک گذاری پست

بازگشت به اخبار و مقالات
.