مشاوره رایگان 09120887008

نگاهی به آینده روشنایی LED شهری

بازگشت به اخبار و مقالات
نگاهی به آینده روشنایی LED شهری

نگاهی به آینده روشنایی LED شهری

هر روزه بیشتر و بیشتر شهرداری ها به دنبال راهی برای به روزرسانی یا جایگزینی سیستم های موجود خود با چراغ های خیابانی ال ای دی هستند. این مقاله نگاهی به این مسئله می اندازد که چرا محله ها و شهرهای مختلف در حال ایجاد این تغییر و همچنین مزایای ناشی از تغییر هستند.

کاهش قیمت و پس انداز هزینه

طبق تحقیقات به عمل آمده فاکتورهای موثر در ارتباط با سرعت تصویب LED شناسایی گردیده است. یکی از عوامل کاهش چشم گیر ، قیمت سخت افزار مورد نیاز برای نصب فناوری روشنایی ال ای دی می باشد. مورد دیگر ، تمایل شهرداری ها برای کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه در این فرایند است. چراغ خیابانی ال ای دی نیز با چهار برابر ماندگاری نسبت به گزینه هایی مانند لامپ های بخار جیوه و لامپ های HPS نیاز به نگهداری کمتری دارند.

این تغییر چقدر بزرگ است؟ یک شرکت تحقیقاتی پیش بینی کرده است که تا سال ۲۰۳۰ ، ۹۸% روشنایی فضای باز در ایالات متحده از LED استفاده خواهد کرد.

سایر مزایای تغییر بزرگ

گذشته از صرفه جویی در هزینه فوق الذکر ، اتخاذ فناوری LED مزایای دیگری را نیز به همراه می آورد که شهرداری ها می توانند از هم اکنون و در آینده از آنها بهره مند شوند. این امر به ویژه در مورد چراغ های خیابانی LED صادق است. به عنوان مثال شهرهای لس آنجلس و کپنهاگ را به عنوان سردمداران استفاده از روشنایی معابر LED می شناسند. لس آنجلس از انرژی اضافی برای سوخت اتومبیل های برقی استفاده می کند و همچنین کپنهاگ دارای سیستم ترافیک پیشرفته ای است که از LED ها برای بهبود استفاده می شود.

روشنایی هوشمند خیابانی ال ای دی

مزایای ذکر شده در بالا نیاز به وجود مکانیزم های کنترل ماژول های LED دارند. در نتیجه شهرداری هایی که روشنایی خیابانی را در طول مقاوم و بهینه سازی با محصولات روشنایی LED نصب و جایگزین کرده اند می توانند این کار را در هنگام نصب ، با کنترلرهایی بی سیم ، بر روی لامپ های روشنایی تنظیم کرده و کل سیستم را به سمت روشنایی هوشمند هدایت کنند.

علاوه بر این با این بهینه سازی و ارتقاء چراغ های روشنایی ، می توانید در وقت و هزینه شهرداری و کارکنان آنها صرفه جویی کنید. همچنین شهرداری ها می توانند از مزایای روشنایی هوشمند ، کاربردی و تزئینی LED خیابانی نیز استفاده کنند.

اشتراک گذاری پست

بازگشت به اخبار و مقالات
.