نگاهی به آینده روشنایی LED شهری

در اخبار و مقالات . آذر 30, 1398

نگاهی به آینده روشنایی LED شهری

چراغ های خیابانی LED در فضای باز و روشنایی معابر LED

هر روزه بیشتر و بیشتر شهرداری ها به دنبال راهی برای به روزرسانی یا تعویض سیستم های موجود خود به چراغ های خیابانی LED هستند. این مقاله نگاهی به این مسئله می اندازد که چرا محله ها و شهرهای مختلف در حال ایجاد این تغییر و همچنین مزایای ناشی از تغییر هستند.

کاهش قیمت و پس انداز هزینه

طبق تحقیقات به عمل آمده فاکتورهای موثر در ارتباط با سرعت تصویب LED شناسایی گردیده است. یکی از عوامل کاهش چشم گیر قیمت سخت افزار مورد نیاز برای نصب فناوری روشنایی LED می باشد. مورد دیگر ، تمایل شهرداری ها برای کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه در این فرایند است. چراغ های LED نیز با چهار برابر ماندگاری نسبت به گزینه هایی مانند لامپ های بخار جیوه و لامپ های HPS نیاز به نگهداری کمتری دارند.

تغییر چقدر بزرگ است؟ یک شرکت تحقیقاتی پیش بینی کرده است که تا سال ۲۰۳۰ ، بیشتر روشنایی فضای باز در ایالات متحده از LED استفاده خواهد کرد. این امر مطمئناً شامل بخش های بزرگی از روشنایی خیابانی LED می باشد.

مزایای تغییر

گذشته از صرفه جویی در هزینه فوق الذکر ، اتخاذ فناوری LED مزایای دیگری را نیز به همراه می آورد که شهرداری ها می توانند از هم اکنون و در آینده از آنها بهره مند شوند. این امر به ویژه در مورد چراغ های خیابانی LED صادق است. به عنوان مثال شهرهای لس آنجلس و کپنهاگ را به عنوان سردمداران استفاده از روشنایی معابر LED می باشند. لس آنجلس از انرژی اضافی برای سوخت اتومبیل های برقی استفاده می کند و همچنین کپنهاگ دارای سیستم ترافیک پیشرفته ای است که از LED ها برای بهبود استفاده میشود.

ایمنی

این مزایا نیاز به وجود مکانیزم های کنترل ماژول های LED دارد ، اما شهرداری هایی که آن را در طول مقاوم سازی LED نصب کرده اند می توانند این کار را در هنگام نصب ، با کنترلر هایی بی سیم ، بر روی لامپ های روشنایی تنظیم کنند و کل سیستم را به سمت روشنایی هوشمند هدایت کنند . علاوه بر این ، با از بین بردن نیاز به ارتقاء به پروژه دیگر ، می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. پس از نصب به این روش ، شهرداری ها می توانند از مزایای روشنایی هوشمند ، کاربردی و تزئینی LED خیابانی استفاده کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید

تماس با ما
.