برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

نورپردازی LED در حال تبدیل شدن به استاندارد استادیوم های ورزشی است

نورپردازی LED در حال تبدیل شدن به استاندارد استادیوم های ورزشی است

نورپردازی LED در حال تبدیل شدن به استاندارد استادیوم های ورزشی است

مزایای استفاده از روشنایی LED در میادین ورزشی و ورزشگاه ها

استادیوم ها و سالن های ورزشی در سرتاسر جهان به طور گسترده ای از استاندارد LED برای نورپردازی در ورزشگاه های خود استقبال می کنند . پروژکتورهای روشنایی LED علاوه بر روشنایی و زیبایی بصری ورزشگاه ها و سالن های ورزشی ، هزینه ها را کاهش داده و شرایط را در سراسر شبکه بهبود می بخشد.

به روزرسانی جهانی و سراسری

استادیوم ها ، دانشکده ها و حتی پارک های عمومی در سرتاسر کشور در حال انتقال و نوسازی سیستم روشنایی فضای باز محصولات LED در مقابل محصولات قدیمی تر و ناکارآمد و کم فشار هستند.

ماندگاری طولانی تر

محصولات LED دوام طولانی تری دارد ، نورپردازی استادیوم بر خلاف سدیم فشار قوی و یا هالید فلزی روشن تر است و مساحت بیشتری را در بر می گیرد که باعث می شود طرفداران و تماشاگران نمای بهتری از بازی داشته باشند. از آنجا که محصولات روشنایی ال ای دی دوام بیشتری دارند ، هزینه تعمیر و نگهداری کمتری دارد . اگر در منطقه ای با آب و هوای شدید زندگی می کنید ، پروژه های روشنایی LED در فضای باز را پیاده سازی کنید و در طول سال از نورپردازی مطمئن و بادوام برخوردار خواهید بود.

پس انداز قابل توجه

مزیت اصلی LED صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه است , یکی دیگر از دلایل اصلی محبوبیت آن می باشد . محصولات روشنایی ال ای دی تقریبا نیمی از هزینه لامپ های معمولی و نورپردازی را مصرف می کنند ، بنابراین پس انداز قابل توجه ای در هزینه های انرژی منعکس می نماید. به روزرسانی و تجهیز به محصولات LED سرمایه گذاری است که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی هزینه خود را پرداخت می کند.

تنوع بسیار

از آنجا که ورزشگاه ها و آرناهای فضای باز در تلاش هستند طرفداران و تماشاگران را اغوا کنند ، شما میخواهید که نور شما کیفیت تفریحی داشته باشد. طراحی روشنایی با محصولات LED در فضای باز عناصر تنظیم طیف را ارائه می دهد که می تواند به شما در ایجاد یک نمایش نور برای رویداد و مراسمات ورزشی کمک کند و فضا و نمایی جادویی را برای میهمانان و بازدید کنندگان خود فراهم کنید.


پروژکتور اس ام دی ۵۰ وات


پروژکتور اس ام دی ۱۰۰ وات


پروژکتور اس ام دی ۱۵۰ وات

اشتراک گذاری پست


.