برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

سه دلیل برای انتخاب محصولات روشنایی LED برای پارکینگ ها

سه دلیل برای انتخاب محصولات روشنایی LED برای پارکینگ ها

سه دلیل برای انتخاب محصولات روشنایی LED برای پارکینگ ها

در مورد روشنایی و نورپردازی پارکینگ ، شما باید سیستمی را پیاده سازی کنید که ترافیک وسایل نقلیه و عابرین پیاده را پوشش دهد . نورپردازی همچنین باید در برابر محیط های سخت مقاومت نماید و امنیت عمومی را در نظر بگیرد. بر خلاف نورپردازی معمول جاده ای LED ، چراغ های پارکینگ LED معمولاً روی سقف ها ، زیر طاق ها یا به آویزهای آنها آویخته می شوند . محصولات روشنایی LED در طیف گسترده ای از اندازه ، شکل و سبک در دسترس هستند. در این مقاله ، سه دلیل برای انتخاب روشنایی مناسب LED برای پارکینگ ها را مورد بحث قرار می دهیم :

  • LED ها در مقایسه با گزینه های روشنایی معمولی ، کیفیت نور بهتری دارند

توزیع مناسب نور در فضای پارکینگ بسیار مهم است زیرا سایر مناطق مانند راه پله ها ، رمپ ها و ورودی ها بایستی روشن شوند . در مقایسه با چراغ های CFL ، ال ای دی ها از قابلیت رندر رنگ بهتری برخوردار هستند. آنها منجر به توزیع نور به طور مساوی می شوند و بنابراین سایه های بیش از حد را کاهش می دهند. این برای عابرین پیاده و موتورهایی که در فضای پارکینگ حرکت می کنند بسیار مفید است. همچنین دوربین های امنیتی از تصاویر واضح تری برخوردار خواهند بود که در صورت وقوع جرم یا تصادف ، مفید بودن آن را اثبات می کند.

  • هزینه نگهداری محصولات ال ای دی کمتر است

نگهداری سیستم روشنایی هنگام نصب یا مقاوم سازی مورد توجه اساسی است. مطمئناً تمام محصولات روشنایی به دلیل عواملی مانند کثیفی و فرسودگی عمومی قطعات ، باعث کاهش میزان نور آنها می گردد . اگرچه چراغ های LED عمر طولانی دارند اما برای خلاصی از گرد و غبار و زباله ها که می تواند باعث کاهش روشنایی شود ، باید به طور مرتب تمیز شوند. دمای تولیدی محصول باید متوسط باشد . برای اطمینان از کارآمد بودن لامپ ها ، فقط باید گاهی بررسی هایی جهت کیفیت روشنایی LED انجام دهید.

  • هزینه های پایین تر انرژی محصولات روشنایی LED

LED ها در مقایسه با لامپ های فلورسنت ۴۰ درصد و ۷۵-۸۰ درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای مصرف می کنند تا همان میزان نور را تولید کنند. ال ای دی ها همچنین می توانند توسط سنسورهای حرکتی یا دیمر کنترل شوند تا انرژی مصرفی بیشتری کاهش یابد. همچنین LED ها به طور متوسط ۶۰،۰۰۰ ساعت طول عمر دارند در حالی که لامپ های رشته ای معمولی به طور متوسط ۱۵۰۰ ساعت است که منجر به صرفه جویی در مجموع بیش از ۶۰٪ می گردد.


پروژکتور اس ام دی ۱۰۰ وات


چراغ سوله ای اس ام دی


پروژکتور اس ام دی ۱۵۰ وات

اشتراک گذاری پست


.