برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

پروژکتور پاور ال ای دی و ویژگی های آن چیست ؟

پروژکتور پاور ال ای دی و ویژگی های آن چیست ؟

پروژکتور پاور ال ای دی و ویژگی های آن چیست ؟

پروژکتور پاور ال ای دی شرکت صنایع روشنایی آذرطیف که به دلیل چیدمان به پروژکتور ماتریسی نیز مشهورند ، به دلیل استفاده از چیپ ال ای دی بریجیلوکس امریکا، درایورهای Herver ساخت کشور تایوان ، قاب با کیفیت از جنس آلیاژ آلومینیوم و کسب گواهینامه IP65 ، گزینه بسیار مناسبی جهت خرید پروژکتور ال ای دی و تامین تجهیزات روشنایی می باشد.
رنج ولتاژ ورودی گسترده AC در ورودی تغذیه این پروژکتورها قابلیت اطمینان عملکرد بالاتری را در مواجهه با نوسانات برق به این پروژکتورها می دهد.

زاویه تابش پروژکتورهای پاور آذرطیف بین ۵ تا ۱۲۰ درجه می باشد که باعث ایجاد روشنایی با زاویه تابش و پرتاب نور دلخواه می شود.

در ساختار ال ای دی، یک عدد چیپ (تکه مربعی و کوچک از جنس نیمه هادی) وظیفه تبدیل جریان الکتریکی به نور را برعهده داشته و گرمای ایجاد شده را توسط هیت سینک دفع می نماید.
هر کدام از ال ای دی های این دسته از پروژکتورها ۱ وات هستند که بر روی هر ال ای دی لنز نصب می گردد . لنزها وظیفه تنظیم زاویه پخش نور را برعهده دارند و زاویه پخش نور در آنها بین (۵ تا ۱۲۰ درجه) برای هر ال ای دی می باشد .
در حال حاضر در سبد کالایی پروژکتورهای پاور ال ای دی شرکت آذرطیف ، محصولات ۶ ، ۲۴ ، ۳۶ ، ۶۳ و ۷۲ وات موجود می باشد که شامل ۲۴ ماه گارنتی می باشند .

رنگ بندی پروژکتورهای پاور ال ای دی

این محصول روشنایی در رنگ های سفید، قرمز، آبی، بنفش، سبز، نارنجی و … عرضه می شود.
نورخروجی این پروژکتور LED، از مجموع چند پاور ال ای دی ایجاد می شود. ال ای دی های پاور، انواع مختلف و رنگ بندی های گوناگونی را دارند که این ویژگی، امکان ساخت پروژکتورهایی با رنگ و نوردلخواه رو فراهم می کند.

ویژگی های پروژکتورهای پاور ال ای دی

  • استفاده از چیپ ال ای دی Bridgelux کشور امریکا به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان چیپ های ال ای دی در سطح جهان .
  • استفاده از درایورهای سوئیچینگ با فیلترینگ جهت بالا بردن ضریب توان بالا (PF>0.9) .
  • به کارگیری قاب پروژکتور آلومینیومی طراحی شده مخصوص محصولات روشنایی ال ای دی با امکان دفع حرارت بالا .
  • به کارگیری شیشه های Secure
  • به کارگیری بردهای آلومینیومی (AL PCB) هادی حرارت و با ضریب انتقال حرارت (TC) بالا .
  • به کارگیری لنزها با تنوع بالا جهت هدایت هر چه بهتر نور در زوایای مختلف .

کاربرد و موارد مصرف پروژکتور پاور ال ای دی

پروژکتورهای پاور باتوجه به نوع لنز ، پرتاب نور متفاوتی دارند و جهت تامین روشنایی و نورپردازی نمای ساختمان، پل، ستون، معابر شهری، تابلوهای تبلیغاتی و باغ تالار‌ها گزینه بسیار مناسبی می باشند.

اشتراک گذاری پست


.