برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

نورپردازی فروشگاه جواهرات و طلا فروشی

نورپردازی فروشگاه های جواهرات و طلا فروشی

نورپردازی فروشگاه جواهرات و طلا فروشی

روشنایی و نورپردازی در فروشگاه های جواهرات و طلا فروشی ها به عنوان ابزاری برای بازاریابی محصولات و تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید مشتریان استفاده می گردد . هنگامی که از نورپردازی به درستی استفاده گردد ، می تواند شما را در مقابل رقبای خود قرار دهد.
حتی اگر شما یک فروشگاه اینترنتی موفق یا جواهرات با کیفیت برتر دارید ، اگر نورپردازی خوبی را ارائه ندهید ، این موفقیت و برتری در فروش شما منعکس نخواهد شد.
نورپردازی دکور فروشگاه جواهر و طلا فروشی ، مهمترین قسمت فروشگاه است. محصولات و زیورآلات الماس و طلا در این دکورها به نمایش گذاشته شده اند. شما توجه مشتریان به خود را با محصولات خود در دکور فروشگاه جلب می کنید.

نورپردازی دکور فروشگاه جواهر و طلا فروشی

میزان نور مورد نیاز برای روشنایی دکور و محیط داخلی فروشگاه جواهر آلات و طلا فروشی

الماس ها برای نشان دادن درخشش خود به نور سفید روشن نیاز دارند. طلا برای بهترین نمایش در رنگ های گرم و نزدیک به زرد نمایش داده می شود. برای الماس ۴۰۰۰-۴۳۰۰ کلوین و برای طلا ۳۰۰۰-۳۵۰۰ کلوین رنگ های سبک ترجیح داده می شود.
به طور کلی ، میزان نور ۲۰۰۰ لوکس در روشنایی دکور فروشگاه کافی است. با این حال ، با توجه به خواسته ها و نیازها ، می توان به سطح نور ۴۰۰۰ لوکس رسید.
برای روشنایی عمومی سطح فروشگاه ، ۸۰۰ لوکس انتخاب مناسبی خواهد بود. زیرا نورپردازی در دکورهای فروشگاه باید روشن تر از روشنایی موجود در سطح فروشگاه باشد. بنابراین ، توجه مشتریان شما روی محصولات موجود در دکورهای فروشگاه متمرکز است. در سطح فروشگاه ، رنگهای گرم ۲۷۰۰-۳۰۰۰ کلوین برای روشنایی عمومی باید ارجح باشند.
CRI یا شاخص تفکیک رنگ ، هنگام انتخاب تجهیزات روشنایی برای طراحی روشنایی فروشگاه اهمیت دارد. از منابع نوری با مقدار CRI 80 یا در صورت امکان بیش از ۹۰ باید در نورپردازی فروشگاه جواهرات استفاده شود. مقدار CRI به چگونگی ظاهر اشیاء نزدیک در رنگهای واقعی در زیر نور اشاره دارد.
در فروشگاه های جواهرات ، نسبت روشنایی در هزینه های عمومی فروشگاه حدود ۲۵ درصد است. بنابراین ، استفاده از منابع نوری با انرژی کارآمد و طولانی مدت از نظر پس انداز شما سودمند خواهد بود.


پروژکتور ۲۰۰ وات کامپکت


پروژکتور ۱۵۰ وات کامپکت


پروژکتور ۱۰۰ وات کامپکت

اشتراک گذاری پست


.