برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

مزایای مالی ، زیست محیطی و سلامتی روشنایی LED را کشف کنید

مزایای مالی ، زیست محیطی و سلامتی روشنایی LED را کشف کنید

مزایای مالی ، زیست محیطی و سلامتی روشنایی LED را کشف کنید

مزایای پروژه های روشنایی LED در فضای باز

نورپردازی ممکن است یکی از پر اهمیت ترین جنبه ها در هر دو محیط کار و منازل باشد. اما آنچه اکثریت ما معمولی تلقی می کنیم و می تواند پیامدهای بر محیط و سلامتی شما داشته باشد. مشاغل و خانواده ها در حال فهم مزایای بیشماری هستند که روشنایی LED ارائه می دهند و این استفاده گسترده از نورپردازی LED در فضای باز شهری در سرتاسر دنیا را توجیه می نماید .

چگونه چراغ های LED متفاوت هستند؟

هنگامی که جریان از یک ماده نیمه هادی عبور می کند ، دیودهای ساطع کننده نور (LED) روشن می شوند. آنها با لامپ های رشته ای ، که از طریق یک رشته فوق گرم ، نور تولید می کنند ، متفاوت هستند. این تفاوت چیزی است که باعث می شود LED ها نسبت به لامپ های معمولی مزیتی داشته باشند و در نتیحه کارآمد تر گردند .

مزایای مالی

LED ها به صاحبان خانه و مشاغل بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری خود را ارائه می دهند. طبق آمار ، روشنایی LED در فضای باز از ۷۵٪ انرژی کمتری استفاده می کند. برای مبتدیان ، در مقایسه با لامپهای فلورسنت و رشته ای از انرژی کمتری استفاده می کنند. این بدان معنی است که در نهایت صورتحساب انرژی شما کاهش می یابد. از آنجا که آنها بسیار بادوام هستند ، دیگر نیازی به تعویض LED ها با لامپ های معمولی ندارید. لامپ های LED نسبت به لامپ های معمولی گرمای بسیار کمتری را منتشر می کنند ، بنابراین هزینه های تهویه مطبوع شما را کاهش می دهند.

فواید سلامتی

انسان برای انجام فعالیتهای روزانه خود به نور احتیاج دارد. نور طبیعی به ما کمک می کند تا بدانیم چه وقت ، موقع خواب و بیدار شدن است. نور دست ساز به ما کمک می کند تا در صورت عدم وجود نور طبیعی ، فعالیت های مختلفی را انجام دهیم. به همین دلایل ، ما دائما در معرض انواع مختلفی از نور هستیم که تأثیر عمیقی بر سلامت و رفاه ما دارند.

مطالعات مختلف نشان داده اند که روشنایی LED دارای مزایای سلامتی زیر است:

  • این باعث افزایش تمرکز و در نتیجه ، بهره وری یا عملکرد یادگیری می شود
  • استرس و اضطراب را کاهش می دهد
  • باعث افزایش روحیه می گردند
  • LED ها باعث کاهش بروز سردرد می شوند

مزایای زیست محیطی

لامپ های رشته ای اثری از جیوه دارند. هنگام دور ریختن ، جیوه در آبهای زیرزمینی ایجاد می شود که به محیط زیست آسیب می رساند. از آنجا که چراغهای LED اثری از جیوه ندارند ، برای محیط زیست ایمن تر هستند. بازیافت لامپ های LED بسیار آسان است. به دلیل دوام آنها ، LED ها میزان انتشار کربن کمتری دارند.

چراغ خیابانی اس ام دی ۵۰ وات


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۰۰ وات


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۵۰ وات

اشتراک گذاری پست


.