برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

روشنایی و چراغ های انبار LED

چراغ های انبار LED کم مصرف

روشنایی و چراغ های انبار LED

روشنایی انبار در دسته نورپردازی های بلند و ارتفاع بالا قرار می گیرد. انبارهای مدرن دارای ده ها تا صدها هزار متر مربع فضای ذخیره سازی و انبار هستند که می توانند به صورت شبانه روزی ادامه پیدا کنند. روشنایی یک انبار مدرن از اپراتورها می خواهد تا کارایی عملیاتی خود را به حداکثر برسانند، در حالی که قبوض آب و برق و هزینه های عملیاتی را به حداقل برسانند. چراغ های انبار LED کم مصرف بهترین گزینه برای تحقق این اهداف دوگانه است.
معماران و برنامه ریزان غالباً از یک قانون پیش فرض استفاده می کنند که هزینه نورپردازی انبارها به ازای هر سه متر مربع فضای انبار در سال ۱٫۰۰ دلار است. بنابراین ، پیش بینی می شود قبض برق سالانه برای روشنایی یک انبار ۳۰۰۰۰ متر مربعی ۱۰۰۰۰۰ دلار باشد. این قاعده کلی فرض را بر این می گیرد که یک چراغ سوله ای سنتی با شدت بالا (HID) ، متال هالید یا وسایل روشنایی سدیم با فشار قوی را نصب می کند. هرگونه کاهش در این هزینه ها مستقیماً منجر به افزایش سودآوری عملیات انبار می شود و مدیران تلاش می کنند تا هر کجا که می توانند این کاهش ها را بیابند.

روشنایی انبار ال ای دی

مزایای چراغ های انبار LED

کاهش مصرف انرژی

اگر مدیر انبار وسایل HID را با چراغ های LED کم مصرف جایگزین کند ، مصرف انرژی روشنایی انبار تا ۵۰ درصد کاهش می یابد. چراغ انبار LED با کمتر از نیمی از متوسط ​​انرژی الکتریکی ، نور یکسان یا با کیفیت بهتر ایجاد می کنند. علاوه بر این ، LED های کم مصرف ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر از وسایل روشنایی انبار HID دوام می آورند. این طول عمر بیشتر به مدیران انبار اجازه می دهد تا هزینه های تعمیر و نگهداری خود را در طول عمر مفید سیستم روشنایی کاهش دهند.

سایر مزیت های چراغ انبار ال ای دی

همچنین بر خلاف نورپردازی سنتی HID با تلفات انرژی بالا ، LED های کم مصرف تقریباً بلافاصله پس از روشن شدن به روشنایی کامل می رسند ، بدون تاخیرهای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای که معمولا در تکنولوژی قدیمی سدیم متال هالید یا فشار قوی است. یک اپراتور انبار می تواند چراغ های تأسیسات را روشن کرده و عملیات بدون تاخیر آغاز شود ، بنابراین کارایی کل انبار را بهبود می بخشد.
اگر بخشهایی از انبار مورد استفاده قرار نمی گیرد ، چراغ های LED در آن قسمت ها کم می شوند تا حتی بیشتر در مصرف برق صرفه جویی گردد. چراغ های LED با دور بالا ممکن است به سوئیچ ها و سیستم های کنترل ویژه ای برای مدیریت این ویژگی نیاز داشته باشند ، اما این سوئیچ ها و سیستم ها به راحتی در دسترس هستند و می توانند در اکثر برنامه های مدارهای الکتریکی موجود نصب شوند.
چراغ های انبار LED از منظری که در دمای فیزیکی پایین تر از وسایل انبار HID کار می کنند، ایمن تر هستند. یک نور متال هالید که دچار ترک خوردگی می شود یا تحت فشار مکانیکی و ضربات قوی قرار می گیرد ، می تواند ضعیف شده و به طرز فاجعه باری منفجر گردیده و شیشه های داغ شکسته را در محیط انبار پخش کند. در صورتی که چراغ های انبار LED در دمای فیزیکی بسیار پایینتری کار می کنند و به طور قابل توجهی کمتر مستعد آسیب ناگهانی هستند که باعث شکستگی شوند. برای ایمنی و کارایی بیشتر، محصولات روشنایی LED ضد انفجار را می توان در محیط های انبار که تحت تنش و نیروهای بیشتری هستند نصب کرد. همچنین کارکنان انبار به دلیلی کاهش اتلاف وقت به دلیل صدمات ناشی از خرابی تجهیزات روشنایی قدردانی می کنند.

شرکت روشنایی آذرطیف، تولیدکننده چراغ های روشنایی سوله ، کارگاه و انبار LED

شرکت روشنایی آذرطیف تولیدکننده محصولات روشنایی شامل انواع پروژکتورهای صنعتی ، چراغ خیابانی LED ، چراغ های کارگاهی و وال واشرها با تکنولوژی فوق کم مصرف LED , SMD , COB می باشد و در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره روشنایی انبارهای LED کم مصرف ، می توانید از طریق شماره های ۰۲۱۵۶۵۷۳۳۱۱ و ۰۹۱۲۰۸۸۷۰۰۸ با کارشناسان شرکت صنایع روشنایی آذرطیف در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری پست


.