برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره 09120887008 تماس بگیرید     

چرا باید پروژکتورهای روشنایی خود را به LED تبدیل کنید؟

بازگشت به اخبار و مقالات
چرا باید پروژکتورهای روشنایی خود را به LED تبدیل کنید؟

چرا باید پروژکتورهای روشنایی خود را به LED تبدیل کنید؟

هنگامی که می خواهید باغ ، تراس ، شرکت یا حتی زمین بازی را روشن کنید ، باید به یک محصول روشنایی با کیفیت ، قدرتمند و کارآمد مجهز شوید. در این حالت ما به شما پروژکتورهای روشنایی LED را پیشنهاد می کنیم . پروژکتور ال ای دی نمایانگر یک راه حل بسیار کارآمد است که برای تأکید بر ناحیه ای خاص یا تقویت امنیت در بخش هایی مانند پارکینگ طراحی شده است. پروژکتورهای LED در مقایسه با سایر پروژکتورهای سنتی مزایای بسیاری دارند که به تفصیل در زیر آورده شده است.

طول عمر بیشتر

به طور کلی محصولات روشنایی LED به گونه ای طراحی گردیده اند که ماندگار باشند. بیشتر روشنایی های LED از طول عمر بالاتر از ۱۰۰۰۰ ساعت برخوردار هستند. در مقابل روشنایی های معمولی مانند هالوژن ، طول عمر کمتری داشته و به طور متوسط ۲۰۰۰ ساعت عمر می کنند . اگر به دنبال یک چراغ روشنایی هستید که مدت زمان قابل توجهی به نیازهای شما پاسخگو باشد ، چراغ های روشنایی ال ای دی دقیقاً همان چیزی هستند که شما نیاز دارید. بیشتر پروژکتورهایLED حداقل ۳۰۰۰۰ ساعت طول عمر دارند. تصور کنید اگر متوسط روزانه ۵ ساعت از پروژکتور روشنایی خود استفاده کنید ، می توانید حداقل ۱۵ سال از این پروژکتور برخوردار باشید.
همچنین پروژکتور LED بلافاصله روشن می شود که از مزیت های بزرگ برای زیرساخت بسیاری از پروژه ها می باشد. پروژکتور ال ای دی بدون هیچ تاثیر منفی در طول عمر یا انتشار نور، می تواند به دفعات مکرر خاموش و روشن گردد و هر دو این ویژگی ها در مقابل پروژکتورهای سنتی قرار می گیرند که برای رسیدن به روشنایی کامل احتیاج به زمان داشته و در دفعات کلیدزنی محدودیت دارند.

مصرف انرژی کمتر

فناوری LED موجود در چراغ های روشنایی بسیار کارآمد است. بسته به مدل و فناوری که در حال حاضر از آن استفاده می کنید ، این امکان را به شما می دهد تا بین ۵۰ تا ۷۰ درصد در انرژی صرفه جویی کنید. ایده صرفه جویی در مصرف انرژی در نهایت صرفه جویی در پول شما است. مجموع صرفه جویی در هزینه های انرژی که می تواند از جایگزینی با وسایل روشنایی LED بدست آید ، نکته مهمی است که شما تصمیم بگیرید بر روی پروژکتور ال ای دی سرمایه گذاری کنید .
امروزه پر بازده و کارآمدترین پروژکتور روشنایی، تکنولوژی LED و همچنین زیرشاخه های آن مانند SMD و COB می باشند که بازدهی نزدیک به ۸۰ تا ۹۰ درصد دارد. این بدین معناست که برای مثال یک پروژکتور ۱۰۰ وات SMD حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از انرژی که مصرف می کند به نور تبدیل و تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از این انرژی را به انرژی های غیر از نور از قبیل گرما تبدیل می کند.
این مساله درحالیست که یک پروژکتور رشته ای سنتی در حدود ۸۰ درصد از انرژی ورودی خود را صرف گرما و فقط ۲۰ درصد آن صرف تولید نور می گردد که این اختلاف بهره وری بین پروژکتورهای رشته ای و ال ای دی بسیار چشمگیر است.

برای دریافت لیست قیمت انواع محصولات روشنایی ال ای دی کلیک کنید.

دوستدار محیط زیست

جنبه مثبت دیگر پروژکتورهای روشنایی LED، دوستی آنها بامحیط زیست است. بیشتر لامپ های فلورسنت معمولی شامل بسیاری از مواد مضر از قبیل جیوه هستند که هم برای سلامتی و هم برای محیط زیست خطرناک است. در حالی که محصولات LED مواد شیمیایی سمی نداشته و ۱۰۰ درصد قابل بازیافت و در کاهش تولیدات گازهای گلخانه ای مخصوصا CO2 موثر هستند. بطور کلی می توان گفت پروژکتورهای ال ای دی بالاترین بهداشت نور را دارا می باشند.
همچنین پروژکتورهای LED میزان بسیار کمی اشعه مادون قرمز تولید می کنند و تشعشعات فرابنفش نزدیک به صفر دارند. جالب است بدانید که به همین دلیل حشرات از نور ال ای دی گریزان هستند.

انعطاف و تنوع در طراحی پروژکتور

محصولات روشنایی LED در بازه بسیار بزرگی طراحی گردیده و این قابلیت را دارند که با تنوع در طراحی ، نوری با کیفیت و پر بازده تولید کنند. همچنین محصولات LED نور قابل تنظیم دارند که نتیجه آن کنترل بسیار دقیق روشنایی است.
نکته دیگر در استفاده از محصولاتLED تاثیر بر بینایی و آرامش چشم ، آرامش ذهن و اعصاب می باشد.
مزیت دیگر نورپردازی LED ، فناوری هوشمندی است که در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید یک حسگر و سنسور حرکتی و یا سنسور مادون قرمز بسته به نیاز به پروژکتور متصل نمایید و در نتیجه پروژکتور برای همیشه روشن نمی ماند و فقط در صورت لزوم عمل کرده و به شما این امکان را می دهد که در هزینه و انرژی صرفه جویی کنید.

شرکت صنایع روشنایی آذرطیف ، تولیدکننده انواع پروژکتور های روشنایی LED

شرکت روشنایی آذرطیف تولیدکننده محصولات روشنایی شامل انواع پروژکتورهای صنعتی ، چراغ های خیابانی ، چراغ های کارگاهی و وال واشرها با تکنولوژی فوق کم مصرف LED , SMD , COB
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های ۰۲۱۵۶۵۷۳۳۱۱ و ۰۹۱۲۰۸۸۷۰۰۸ با کارشناسان شرکت صنایع روشنایی آذرطیف در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری پست

بازگشت به اخبار و مقالات
.