چرا باید پروژکتورهای روشنایی خود را به LED تبدیل کنید؟

در اخبار و مقالات . ژانویه 25, 2020

چرا باید پروژکتورهای روشنایی خود را به LED تبدیل کنید؟

هنگامی که می خواهید باغ ، تراس ، شرکت یا حتی زمینی را روشن کنید ، باید به یک محصول روشنایی با کیفیت ، قدرتمند و کارآمد مجهز شوید. در این حالت ما پروژکتورهای روشنایی LED  را پیشنهاد می کنیم . پروژکتور ال ای دی نمایانگر یک راه حل بسیار کارآمد است که به عنوان مثال برای تأکید بر ناحیه ای خاص یا تقویت امنیت در پارکینگ طراحی شده است. این چراغ های LED در مقایسه با روشنایی معمولی مزایای بسیاری دارند.

طول عمر بیشتر

به طور کلی ، نورپردازی LED طوری طراحی شده است که ماندگار باشد. بیشتر روشنایی های LED ما از طول عمر بالاتر از ۱۰۰۰۰ ساعت برخوردار هستند. در مقابل ، روشنایی های معمولی مانند هالوژن ، طول عمر کمتری دارد و به طور متوسط ​​۲۰۰۰ ساعت عمر می کنند . اگر به دنبال یک چراغ روشنایی هستید که مدت زمان قابل توجهی را در خود نگه خواهد داشت ، چراغهای روشنایی ال ای دی دقیقاً همان چیزی هستند که شما نیاز دارید. بیشتر چراغهای روشنایی LED ما حداقل ۳۰۰۰۰ ساعت طول عمر دارند. بیایید تصور کنیم ، اگر روزانه ۵ ساعت از چراغ روشنایی خود استفاده می کنید ، می توانید حداقل ۱۵ سال از پروژکتور خود استفاده نمایید.

مصرف انرژی کمتر

فناوری LED موجود در چراغهای روشنایی بسیار کارآمد است. بسته به مدل و فناوری ای که در حال حاضر از آن استفاده می کنید ، این امکان را به شما می دهد تا بین ۵۰ تا ۷۰ درصد در انرژی صرفه جویی کنید. ایده صرفه جویی در مصرف انرژی البته صرفه جویی در پول شما است. در نهایت ، صرفه جویی پول که می تواند از جابجایی به وسایل روشنایی LED بدست آید ، نکته مهمی است که شما تصمیم بگیرید در یک پروژکتور ال ای دی جدید سرمایه گذاری کنید .

پروژکتور LED با حسگر حرکتی

مزیت دیگر نورپردازی LED ، فناوری هوشمندی است که در اختیار شما قرار می دهد. در واقع ، بخشی از پروژکتورهای روشنایی ارائه شده به بازار به یک ردیاب مجهز است و یا گزینه نصب آن را پیشنهاد می کند. ردیاب ها در چندین موقعیت وجود دارند و شما می توانید یک حسگر حرکت ، حسگر نور روز یا حتی یک سنسور مادون قرمز بسته به نیاز شما داشته باشید . مهمترین مزیت این فناوری صرفه جویی است. به این ترتیب ، چراغ دیگر برای همیشه روشن نمی ماند و فقط در صورت لزوم کار می کند و به شما این امکان را می دهد که در هزینه و انرژی صرفه جویی کنید.

دوستدار محیط زیست

جنبه دیگر پروژکتور روشنایی LED ، دوستی محیط زیست آنهاست. در حقیقت ، پروژکتورهای روشنایی LED برای کار به برق کمتری احتیاج دارند ، این بدان معناست که برای محیط زیست موثرتر و همچنین اثرات مخرب آن کمتر است. علاوه بر این ، چراغهای روشنایی LED برای انرژی کمتری مقادیر لومن بالاتری دارند که منجر به توانایی استفاده از وسایل کمتری برای روشنایی فضای بیشتر می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید

تماس با ما
.