برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

چراغ خیابانی LED به نفع شهرداری ها عمل می کند

چراغ خیابانی LED به نفع شهرداری ها عمل می کند

چراغ خیابانی LED به نفع شهرداری ها عمل می کند

یک نقش شهرداری ها تأمین نیازهای مردم است. این نقش شامل نیازهای فوری است ، از جمله تضمین داشتن منطقه سلامت و ایمن و خوشبختی مردم. با این حال ، این امر همچنین شامل مدیریت امور مالی یک منطقه برای جلوگیری از افزایش بیش از حد بودجه در شهرداری یا ایجاد مشکلات برای مردم در قالب افزایش مالیات است.
در بعضی مواقع ، این اهداف شهرداری ها می توانند با یکدیگر در تضاد باشند. به عنوان مثال ، در حالی که برای ایمن سازی مناطق برای ساکنان باید به افزایش روشنایی پرداخت ، اما کاهش هزینه ها و مصرف انرژی نیز ضروری است. بسیاری از شهرداری ها این دو مورد را در تضاد با یکدیگر می دانند. از این گذشته ، افزایش روشنایی به جای کاهش هزینه ، هزینه بیشتری را می طلبد. افزایش روشنایی باعث افزایش مصرف انرژی به جای کاهش آن می شود. با این حال ، روش هایی وجود دارد که شهرداری ها می توانند با موفقیت در این زمینه به اهداف خود برسند.

کاربرد چراغ خیابانی ال ای دی در روشنایی معابر شهری

کاربرد چراغ خیابانی LED در روشنایی معابر شهری

یک راه این است که روش های استفاده شده در شهر وین و سایر شهرهای های بین المللی را که برای دستیابی کارآمدتر از چراغ خیابانی ال ای دی شهری استفاده کرده اند ، استفاده گردد. به عنوان مثال ، تا سال ۲۰۲۰ ، وین قصد دارد بیش از ۳۰۰۰۰۰ پنل خورشیدی را نصب گرداند . آمستردام در حال حاضر از کامیون های برقی برای حمل زباله استفاده می کند.
خوشبختانه ، شهرداری ها برای رسیدن به اهداف شهرداری خویش، به این پیشرفت و فناوری های نوآورانه در مقیاس بزرگ احتیاج ندارند. در عوض ، ایجاد تغییرات کوچک می تواند تاثیری داشته باشند که می تواند آنها را به نتایج دلخواه خویش نزدیک گرداند. چراغ خیابانی LED روشی است که شهرداری ها می توانند بدون افزایش بودجه زیاد یا استفاده از انرژی ، روشنایی منطقه را افزایش دهند.
روشنایی LED از نظر انرژی کارآمد تر هستند ، به این معنا که نسبت به محیط زیست مهربان تر و ارزانتر برای استفاده هستند. با نصب روشنایی معابر LED و روشنایی خیابان ، یک منطقه می تواند از وجود نور کافی برای ساکنان و صرفه جویی در هزینه ای که برای پروژه های دیگر از جمله پس انداز برای پروژه های در مقیاس بزرگتر می تواند صرفه جویی گردد .

روشنایی خیابانی تزئینی LED ، آینده را روشن می کند

شهرداری یک منطقه به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه و انرژی و یا تلاش برای اجرای پروژه های روشنایی LED در فضای باز برای افزایش روشنایی در منطقه شماست ، با این وجود ، روشنایی LED راهی مناسب برای شهرداری ها برای برآورده کردن نیاز ساکنان با ملاحظات بودجه و مصرف انرژی است. فناوری به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه تبدیل شده است و جامعه با استفاده از آن می تواند از راه حل های مقرون به صرفه بهره ببرد.
در مورد اینکه چراغ خیابانی LEDچگونه می تواند بر زندگی روزمره تأثیر بگذارد ، با متخصصان شرکت آذرطیف تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست


.