مشاوره رایگان 09120887008

پلاگین محصولات

پلاگین محصولات

پلاگین محصولات به زبان ساده یعنی مشخصات نوری چراغ یا منبع نوری به صورت صفر و یک (کامپیوتری) که این اطلاعات جهت کاربرد در نرم افزارهای طراحی و محاسبات روشنایی استفاده می گردد و باعث افزایش دقت و کیفیت در طراحی نور فضای مورد نظر می گردند.

به طور کلی پلاگین ها یا همان مشخصات نوری شامل اطلاعاتی نظیر میزان درخشندگی، شدت روشنایی، منحنی پخش نور و زاویه تابش می باشند که با وارد کردن این اطلاعات در نرم افزار طراحی روشنایی می توانید شدت روشنایی، یکنواختی پخش نور، زاویه و ارتفاع مناسب نصب چراغ های خود را به صورت دقیق محاسبه و شبیه سازی کنید.

پلاگین محصولات روشنایی

در گذشته محاسبات و طراحی نور به صورت دستی صورت می گرفت، اما با پیشرفت تکنولوژی نرم افزارهایی مختص طراحی نور و روشنایی پدید آمدند که از جمله بهترین و پرکاربردترین آن ها می توان از نرم افزار دیالوکس نام برد.

ما در شرکت روشنایی آذرطیف اطلاعات فنی تمامی محصولات را در قالب پلاگین تهیه نموده ایم و در دسترس قرار داده تا مهندسین و طراحان روشنایی بتوانند با استفاده از این ابزار، خروجی با کیفیت تر، سریع تر و دقیق تری داشته باشند.

برای دریافت فایل های پلاگین هر محصول (شامل فایل های LDT و IED) به صفحه همان محصول در قسمت پلاگین مراجعه و فایل مورد نظر را دانلود نمایید و آن را در بانک اطلاعاتی نرم افزار خود ذخیره نمایید.

.