مشاوره رایگان 09120887008

همکاران بین الملل

همکاران بین الملل

شرکت روشنایی آذرطیف در راستای تولید محصولات روشنایی و نورپردازی با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی همچنین اراِئه راهکارهای مناسب در خصوص اندازه گیری و بهینه سازی سیستم های نور موفق به همکاری ارزشمند با کمپانی های معتبر و بین المللی در صنعت نور و روشنایی گردیده است که اشاره مختصری به این شرکت ها خواهیم داشت.

قالب فعالیت این شرکت ها در تولید چیپ های ال ای دی، تولید درایورهای ال ای دی، تولید نرم افزارهای مرتبط با نور و همچنین تولید ماشین آلات تست و اندازه گیری نور می باشند.

اورفاین (Everfine)اورفاین

کمپانی اورفاین پیشرو در تولید تجهیزات آزمایشگاهی در زمینه نور می باشد. برای اطلاع بیشتر به بخش تجهیزات آزمایشگاهی رجوع فرمایید.


ال جی (LG)

ال جی علاوه بر تمامی تولیدات خود در زمینه صوت و تصویر از برترین تولیدکنندگان محصولات نورپردازی و داریور نیز می باشد. شایان ذکر است ال جی چیپ های LED نیز تولید می کند.


سامسونگ (Samsung)سامسونگ

جالب است بدانید سامسونگ علاوه بر رقابت در زمینه های دیگر در حوزه نور و LED هم از رقبای ال جی محسوب می شود.


اپیستار (Epistar)epistar

اپیستار تولیدکننده چیپست های انواع سفید و رنگی در کشور تایوان است.


مینول (Mean Well)مین ول

کمپانی مین ول از برترین تولیدکننده های درایورهای ال ای دی بوده و در این زمینه از نظر کیفی با سامسونگ و ال جی رقابت می کند.


کری (Cree)کری

این شرکت آمریکایی در حوزه عالیت گستره دارد: نورپردازی مدرن با تکنولوژِی LED و انواع محصولات مرتبط و از طرفی دیگر در بخش مخابرات.


بریجلوکس (BridgeLux)بریجیلوکس

این مجموعه آمریکایی در زمینه نورپردازی مدرن با کری رقابت دارد.


ادیسون (Edison)ادیسون

این شرکت تایوانی از تولیدکنندگان دیرپای در زمینه تولید چیپ‌ها، انواع لامپ، شیوه‌های نوین نورپردازی و روشنایی می باشد.

.