برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

محصولات ال ای دی و تغییرات آب و هوایی

محصولات ال ای دی و تغییرات آب و هوایی

محصولات ال ای دی و تغییرات آب و هوایی

تغییرات آب و هوایی یک مسئله مهم در سراسر جهان است و بسیاری از کشورها ، سازمانهای دولتی و شرکتهای بزرگ و کوچک در تلاشند نقش خود را در کاهش انتشار دی اکسید کربن انجام دهند و همچنین محصولات روشنایی LED در ارتباط با تغییرات آب و هوایی نیز نقش اصلی را دارند.

پیوند LED ها به تغییرات آب و هوایی

طبق گفته مجله LightED ، “استفاده از ال ای دی برای روشنایی ساختمانها و فضاهای بیرونی باعث کاهش انتشار دی اکسید کربن در سال ۲۰۱۷ به میزان ۵۷۰ میلیون تن تخمین زده شده است.
این مطالعه توسط IHS Markit انجام شد و نتیجه گرفته شد که در حالی که سایر فعالیت ها و صنایع تاثیر بیشتری به نسبت روشنایی بر تغییرات آب و هوا می گذارند ، اما هنوز هم این صنعت سهم خود را در این تغییرات دارا است .
جای تعجب نیست که LED ها به طور متوسط ​​۵۰٪ انرژی کمتری نسبت به لامپهای فلورسنت یا پر فشار و ۸۰٪ انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای قدیمی دارند. و بهترین قسمت؟ در مورد کاهش مصرف انرژی و کاهش آلودگی ناشی از روشنایی ، هیچ تغییر سبک زندگی مورد نیاز نیست و به راحتی با تغییر لامپ و محصولات به لامپ ها و محصولات ال ای دی امکان پذیر است.

پیوند LED ها به تغییرات آب و هوایی

به روز رسانی های اضافی که به تغییرات آب و هوایی کمک می کند

وقتی لامپ های قدیمی را با LED های کارآمد تغییر می دهید ، کارهای ساده دیگری نیز وجود دارد که می توانید بطور منظم انجام دهید تا ردپای انرژی خود را کاهش دهید:

  • سعی نمایید که چراغ های اضافی را هنگامی که نیازی به استفاده از آنها نیست خاموش نمایید .
  • تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی را در ساعات اوج مصرف خاموش نمایید .
  • هنگام استفاده از ماشین های لباسشویی ، لباس ها خود را در آب سرد و گرم و نه داغ بشویید .
  • سعی کنید لباس های خود را پس از شستشو در محیط خارج از خانه خشک نمایید و از خشک کن ها که مصرف کننده بالای انرژی هستند استفاده نکنید .
  • نصب یک ترموستات قابل برنامه ریزی و هوشمند که به شما این امکان را می دهد که هنگام عدم حضور در خانه یا خوابیدن ، انرژی ناشی از سرمایش و گرمایش را کاهش دهید.
  • تلاش نمایید هنگام خرید لوازم برقی جدید (و لامپ های ال ای دی) برچسب های مصرف انرژی را بررسی و محصول بهینه را انتخاب نمایید .

با تغییرات کوچک در کارهای روزمره خود و سرمایه گذاری در نورپردازی و روشنایی LED با کیفیت بالا و مناسب برای فضای تجاری ، موسسه یا خانه خود ، می توانید نقش خود را در کاهش نرخ تغییرات آب و هوایی بازی کنید .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ال ای دی شامل پروژکتور ال ای دی ، چراغ خیابانی ال ای دی و سایر محصولات شرکت آذرطیف با ما تماس بگیرید .


پروژکتور ۲۰۰ وات کامپکت


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۰۰ وات


پروژکتور ۱۰۰ وات کامپکت

اشتراک گذاری پست


.