برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

روشنایی تونل ال ای دی

روشنایی تونل ال ای دی

روشنایی تونل ال ای دی

چراغ های تونل LED و یا پروژکتور LED به عنوان مهمترین اجزای داخل تونل ها در نظر گرفته می شوند. نور کافی و مناسب که توسط چراغهای تونل ال ای دی ارائه شده است مطمئناً می تواند وقوع حوادث رانندگی را کاهش دهد. پروژکتورهای آذرطیف در پروژه های خاص مربوط به استفاده از چراغ های LED برای تونل ها تخصص دارد و راه حل هایی را برای انواع مختلف تونل با نیازها و چالش های مختلف ارائه می دهد. اخیراً در بسیاری از نقاط جهان تأیید شده است که چراغ های تونل LED راه حل مناسبی برای تونل ها و زیرگذرهایی است که زمانی به عنوان معابر تاریک و گل آلود شناخته می شدند زیرا به دلیل روشنایی قابل توجه ، یکنواختی روشنایی و طول عمر آن از مزیت های چراغ های تونل LED است.

صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از چراغ های تونل LED

اکنون چراغ های تونل ال ای دی نسبت به روشنایی های سابق تونل ها ترجیح داده می شوند. از خصوصیات آنها می توان به کار طولانی مدت ، پایداری عالی و راندمان بالای روشنایی اشاره کرد. توسعه سریع حجم ترافیک در سراسر جهان منجر به افزایش تقاضای تونل شده است. تقاضا برای چراغ های تونل ال ای دی به دلیل ایمنی و صرفه جویی در انرژی به طور مستقیم در حال افزایش است. در حال حاضر ، به جای سیستم های روشنایی قدیمی با شدت بالا (HID) ، از نور LED به طور فزاینده ای برای روشنایی شبکه های جاده ای عمومی از جمله تونل استفاده می شود. با پروژکتورهای ۱۰۰ وات و ۱۵۰ وات آذرطیف دقیقاً می توانند همین کار را انجام دهند. بنابراین می توانید مشاهده کنید که هزینه انرژی به ۱/۳ از مقدار سابق آن کاهش می یابد .

مزایای چراغ های تونل LED

مزایای چراغ های تونل LED

در شرکت صنایع روشنایی آذرطیف ، کار اصلی ما نشان دادن و ترویج برخی از ویژگی های عالی روشنایی LED است ، که این واقعیت را تأیید می کند که سرمایه گذاری بر روی محصولات ال ای دی کوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری ارزشمندی است . اگر شما چراغ های تونل ال ای دی را ۲۴/۷ استفاده می کنید ، میانگین عمر روشنایی LED با سطح بالای ۱۰ سال تخمین زده می شود. علاوه بر این ، بسیار کارآمد است ، به این معنی که فاصله بین جریان برق خروجی و ورودی بسیار ناچیز است ، که دلالت بر هزینه کم در طول عمر کار دارد. اگرچه ممکن است مشخصات از تولید کننده ای تا تولید کننده دیگر متفاوت باشد ، اما تمامی چراغ های تونل LED دارای مشخصات مشابهی هستند. اول از همه ، این کارایی ۹۵٪ یا بیشتر دارد. به عبارت دیگر ، از ۹۵٪ انرژی کمتری نسبت به چراغ های سنتی استفاده می کند. دوم ، طول عمر در پروژکتور LED حدود ۸۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ ساعت است ، بدین معنی که حداقل ۷۰٪ از میزان نور خود را بعد از ۸۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ ساعت روشنایی حفظ می کند. سرانجام ، زاویه پرتو برای محور عمودی ۹۰ درجه و برای محور افقی ۱۰۰ درجه است و توزیع با استفاده از الگوی پرتو یا منحنی انجام می شود که یکنواختی در روشنایی را تضمین می کند .

چرا LED اما نه HID ؟

چراغ LED ما به عنوان یک سیستم روشنایی تونل نسبت به HID دارای دو مزیت اصلی است. اول ، کیفیت نور ، و دوم ، اثر کاهش حجم ترافیک. پروژکتورهای LED از روشنایی عالی برخوردار هستند زیرا باعث روشنایی مسافت طولانی تر می شوند. چراغ های تونل ال ای دی آذرطیف، برخلاف HID سنتی ، در سراسر تونل نور یکنواخت را فراهم می کنند. علاوه بر این ، چراغ های LED ما ، بر خلاف سیستم های روشنایی MH و HPS ، به سختی از بین می روند و طول عمر آن بسیار طولانی تر است. در نتیجه ، احتمال متوقف شدن روشنایی قسمت های مختلف تونل بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این ، هر مجموعه از چراغ های تونل LED به طور موازی وصل می شوند. بنابراین ، یکی یا تعدادی از آنها اگر خاموش شوند ، باقی خاموش نخواهند شد. در نتیجه این سرویس تعمیر و نگهداری راحت تر و هزینه کمتری را ارائه می دهد و ایمنی و امنیت زندگی راه ها و تونل ها را افزایش می دهد.

اشتراک گذاری پست


.