برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

تفاوت بین نورهای سفید گرم ، سفید خنک و روشنایی روز چیست ؟

تفاوت بین نورهای سفید گرم ، سفید خنک و روشنایی روز چیست ؟

آیا نورهای سفید گرم یا سفید خنک برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب و حمام مناسب است؟ چه دمای رنگی مناسب کدام بخش از خانه است ؟ در حالی که نور گرم ، غروب خورشید را در دامنه ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ کلوین شبیه سازی می کند ، در خلال ۵۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ کلوین نور خنک و روشن است. با نور گرم ، آرامش و فضای دنج و ایده آل را ایجاد کنید و در مناطق فعال تر با نور خنک توجه خود را معطوف کنید.
بیایید نگاهی دقیق تر به لامپ های LED سفید و گرم و سرد بیندازیم. وقتی می خواهید لامپ های LED بخرید ، طیف وسیعی از رنگ ها پیش روی شما خواهند بود که از این طریق می توانید فضا و موقعیت های مختلف زندگی را ارتقا بخشید ، فضای مناسب را تنظیم کرده و دکوراسیون اطراف خود را زنده نمایید.
محبوب ترین گزینه ها Cool White ، Daylight و Warm White هستند و این رنگ ها در مقیاس کلوین اندازه گیری می شوند.

هرچه مقدار کلوین بیشتر باشد ، نور سفیدتری ارائه می دهد.

Warm White بین ۲۷۰۰-۳۲۰۰ کلوین ارائه می دهد ، Daylight بین ۴۰۰۰-۴۵۰۰ قرار دارد ، در حالی که Cool White شامل ۵۰۰۰-۶۲۰۰ کلوین است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقدار کلوین ، می توانید در ادامه مقاله ، تفاوت بین هرکدام و مکانهایی که در آنها بهترین استفاده شده است را مشاهده کنید:

نور سفید گرم

نور سفید گرم

نور سفید گرم برای ایجاد یک فضای دنج در مناطقی که می خواهید با دوستان و خانواده وقت بگذرانید ، مناسب است. بیشتر افراد این رنگ را برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب یا اتاق ناهار خوری خود انتخاب می کنند که همه در آنجا جمع می شوند.
نور سفید سرد

نور سفید سرد

نور سفید خنک ، دکوراسیون مدرن را تکمیل می کند ، زیرا درخشش و روشنی را به همراه دارد. روشن و متمرکز تر است و آن را به یک انتخاب محبوب برای استفاده در حمام و آشپزخانه ها تبدیل می کند.
نور روشنایی روز

نور روشنایی روز

اگر به دنبال ایجاد یک جلوه طبیعی هستید ، نور روز برای شما مناسب است. نور روشنایی روز ، نور طبیعی را جلوه می دهد و می تواند به راحتی در هر نقطه از خانه مورد استفاده قرار گیرد.
علاوه بر اینکه می توانید روشنایی LED را به دکوراسیون منزل خود اختصاص دهید ، به لطف مصرف بسیار کم انرژی و طول عمر ۲۵۰۰۰ ساعت ، مقدار زیادی هزینه بر روی صورت حساب برق مصرفی خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

اشتراک گذاری پست


.