مشاوره رایگان 09120887008

تجهیزات آزمایشگاهی

اورفاین

اورفاین (EVERFINE) بزرگ ترین تولید کننده ی تخصصی در زمینه فتوالکتریک (نوری، الکتریکی، نوری- الکترونیکی) می باشد، این کمپانی در زمینه تولید دستگاه های اندازه گیری، سرویس های کالیبراسیون و پیشرو در حوزه آزمایشگاه های LED و نورپردازی فعالیت دارد.

از افتخارات این کمپانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عضو حامی CIE

ثبت رسمی ISO9001

تایید شده توسط NVLAP و CNAS

شناخته شده جز بالقوه ترین کارخانه های چین توسط مجله اقتصادی Forbes در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴

لازم به ذکر است از بزرگترین مشتریان اورفاین تولید کننده های صاحب نام اروپایی و آمریکایی از جمله CREE، PHILIPS، OSRAM، SAMSUNG و … می باشند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص کمپانی اورفاین به آدرس  www.everfine.net مراجعه فرمایید.

شرکت روشنایی آذرطیف به عنوان نماینده شرکت اورفاین در ایران می باشد که از مهمترین فعالیت های آن در این زمینه می توان به مشاوره رایگان، فروش، نصب و آموزش، راه اندازی و … اشاره نمود که امید است در نتیجه این فعالیت ها بتوانیم گامی موثر در جهت ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی در صنعت روشنایی برداریم .

در ادامه به معرفی مهم‌ترین محصولات شرکت اورفاین می‌پردازیم:

 سیستم گونیوفتومتر (Goniophotometer)

پرکاربردترین خروجی دستگاه‌های گونیوفتومتر نمودارهای پخش نور (Luminous Intensity Distribution) است که ورودی بسیاری از نرم‌افزارهای طراحی روشنایی از جمله دیالوکس می‌باشد. از خروجی‌های دیگر این دستگاه می‌توان به جریان روشنایی (Luminous Flux)، شدت روشنایی (Luminous Intensity) و ویژگی‌های الکتریکی اشاره کرد. این سیستم دارای مدل‌های متنوع با دقت و هزینه متفاوت است که با توجه به نیاز سنجی مشتریان محترم، پیشنهاد و مشاوره انجام می‌شود.

گونیوفتومتر

 

دستگاه اسپکترورادیومتر (Spectroradiometer)

دستگاه اسپکترورادیومتر از دو بخش کره البریخت (Integrating Sphere) و رک آنالیزور تشکیل شده است. طبیعتا این دستگاه برای اندازه گیری خواص کلی منابع نوری (لومن تولیدی، رنگ و دما نور) و هچنین تمامی ویژگی‌های الکتریکی به‌کار می‌رود. با توجه به ابعاد و توان کالاهای تولیدی امکان استفاده از کره‌هایی از قطر نیم تا دو متر وجود دارد. در ضمن آنالیزور این دستگاه دارای سه مدل HAAS-1200، HAAS-2000 و HAAS-3000 قابل انتخاب است.

Integrating Sphere

اسپکترورادیومتر

دستگاه تخمین طول عمر منابع روشنایی (Aging & Life Test System)

این مجموعه پیشرفته برای تخمین طول عمر، افت روشنایی و تغییر رنگ، تاثیر دما و نوسان ولتاژ بر طول عمر به‌کار می‌رود. سیستم دارای محیط ایزوله دمایی می‌باشد تا با دقت بالایی طول عمر محصول تخمین زده شود.

دستگاه اندازه گیری طول عمر لامپ

 

سیستم‌های تست محصول و چیپ روی خط (Automatic Test Equipment)

این تجهیزات به صورت روی خط (online) تولید به کار می‌روند و به صورت اتوماتیک/ نیمه اتوماتیک کنترل می‌شوند. این کالا مناسب تولیدکنندگان انبوه لامپ، چیپ و درایورهای LED می‌باشد.

تست آنلاین لامپ

 

تجهیزات جانبی

کمپانی اورفاین علاوه بر موارد بالا، از سبدکالای گسترده‌ای در حوزه تست اندازه‌گیری برخوردار است. از این مجموعه می‌توان به: انواع لوکس متر، تجهیزات تست روشنایی پورتابل برای اندازه‌گیری لوکس و رنگ و دمای رنگ، تست‌های مغناطیسی (EMC Tester)، تست‌های درجه حفاظت محیطی (IP Tester)، انواع مختلف دستگاه‌های تست درایور و بالاست و توان سنج‌های دیجیتال (Digital Power Meter)، منابع تغذیه مستقیم و متناوب و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

پاورمتر دیجیتال

لوکس متر

کره نوری

 

خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

.