مشاوره رایگان 09120887008

هر آنچه باید درباره پنل روشنایی ۶۰ در ۶۰ ال ای دی بدانیم؟

بازگشت به اخبار و مقالات
درباره پنل‌ های روشنایی 60 در 60 LED بیشتر بدانیم!

هر آنچه باید درباره پنل روشنایی ۶۰ در ۶۰ ال ای دی بدانیم؟

درباره پنل‌ های روشنایی ۶۰ در ۶۰ LED بیشتر بدانیم!

با گسترش تکنولوژی و توسعه اقتصاد مدرن، اهمیت وضعیت نور و روشنایی در محیط کار، مراکز آمورشی ، اداره‌ ها و مراکز تفریحی و تجاری و … افزایش چشم‌گیری داشته است. اینروز‌ها روشنایی محیط‌ هایی که روزانه با آن‌ ها تعامل داریم، اهمیت خاصی دارد و تأثیر مستقیم آن بر سلامت روحی و جسمی غیر قابل انکار است. خبر خوب این که علم در حوزه نور و روشنایی نیز به کمک ما آمده تا به بهترین محصولات از لحاظ کیفیت و قیمت دسترسی داشته باشیم.

پنل‌ روشنایی ۶۰ در ۶۰ با تکنولوژی SMD یکی از همان شاهکار‌های علم و صنعت به شمار می‌‌‌‌ آید که بسیاری از مشکلات ما در زمینه روشنایی را حل کرده است.

چرا روشنایی مهم است؟

همه ما سردرد‌های کلافه‌ کننده بعد از کار، مطالعه، خرید و … را تجربه کرده‌ ایم. نور بیشتر از آنچه تصور می‌کنیم بر سلامت چشم و سر تاثیرگذار است. به طور متوسط ۸۵ درصد سردرد‌ها یا تشدید میگرن‌ ها در اثر نابسامانی‌ های نوری یا عدم توازن نور محیط به وجود آمده یا تشدید می‌شوند. نور محیط علاوه بر تأثیرات مستقیم فیزیولوژیکی، تأثیرات مستقیم بر نشاط، کلافگی و میزان انگیزه در محیط کار یا مطالعه دارد. به همین دلایل بایستی کیفیت نور را جدی گرفت.

پنل نوری چیست؟

پنل‌ های نوری یکی از جدیدترین محصولات تکنولوژی در عرصه روشنایی و نور است. ورقه‌های حاوی ال‌ای دی باریک اما پربازده و منبع‌های نور ظریف و تقویت‌کننده‌های طیف‌ های رنگی، که برای روشنایی محیط‌ های اداری و تجاری و حتی خانگی به کار ‌می‌روند. پنل‌ها در واقع جانشینان لامپ‌ های سنتی‌ هستند که وظیفه روشنایی را به عهده داشتند. نیم نگاهی به مراکز تجاری و اداری شما را با حجم وسیعی از پنل‌ها در ابعاد مختلف رو به رو می‌کند.

چرا پنل نوری ال ای دی

چرا پنل نوری؟

به دو دلیل عمده برای استفاده از پنل‌ های نوری می‌توان اشاره کرد. اول آن که پنل‌ های نوری نسبت به لامپ‌ های قدیمی از تکنولوژی بروزتری بهره می‌برند. چرا که تراشه‌های ال‌ای دی جایگزین مکانیزم لامپ‌ های قدیمی شده‌اند و وسعت نور را تقویت کرده‌اند. دوم هزینه بسیار پایینتر پنل‌های نوری در مقایسه با وسایل روشنایی قدیمی مثل لامپ‌ها است که به طور متوسط ۸۰ درصد در هزینه تمام شده صرفه‌ جویی می‌کنند و کیفیت نوری تقریباً ۸ برابری را تأمین می‌کنند. به عبارت بهتر هر پنل نوری می‌تواند با هزینه به مراتب کمتر، به اندازه ۸ لامپ جیوه‌ای بهروری داشته باشد.

تکنولوژی SMD، انقلاب روشنایی!

تکنولوژیSMD ، تکنولوژی طراحی وسایل نوری از طریق ساخت یک صفحه مملو از ال‌ای دی است که حرارتش به وسیله یک پد مخصوص کنترل می‌شود و با وصل ولتاژ در عرض چند ثانیه به حداکثر نور و بهره وری می‌رسد. این یعنی فناوری SMD نه تنها باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود، بلکه تفاوت بسیار بزرگی با چراغ سنتی از حیث ابعاد محصول نهایی رقم‌ زده است. به این ویژگی‌ های مثبت، هزینه اقتصادی کمتر و زیبایی بصری محصولات را هم اضافه کنید.

مزایای تکنولوژی SMD

 • صرفه‌جویی در انرژی: پنل‌ هایی که از این تکنولوژی بهره می‌برند به شکل شگفت‌انگیزی میزان مصرف انرژی را در مقایسه با لامپ‌ های معمولی پایین می‌آورند.
 • صرفه اقتصادی: پنل‌های تولید شده با این سیستم به نسبت نوری که تولید می‌ کنند هزینه به مراتب پایین‌تری در مقایسه با لامپ‌های معمولی دارند.
 • نداشتن مواد سمی و عدم آلودگی محیط زیست: پنل‌های ال‌ای دی با تکنولوژی SMD از هیچ گونه مواد سمی استفاده نمی‌کنند و خطر به مراتب کمتری برای محیط زیست خواهند داشت.
 • حجم کم و ظرافت در طراحی: از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که باعث پیدایش این فناوری شده تمایل مصرف‌کنندگان به داشتن یک منبع نوری پر قدرت اما بسیار کوچک‌تر از ابعاد یک منبع نور معمولی است. توجه به مراکز تجاری به شما نشان می‌دهد آن حجم از روشنایی چگونه با نصب پنل‌های کم حجم در سقف مراکز تأمین شده است.

پنل 60 در 60 - روشنایی ادارات

پنل ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف ، همه آنچه که نیاز دارید!

با توجه به آنچه در رابطه با پنل‌های نوری و همچنین فناوری SMD گفتیم تنها مسأله باقی مانده انتخاب یک پنل نور به صرفه و پر قدرت است؛ پنل ۶۰ در ۶۰ ال‌ ای دی توکار آذرطیف یک پیشنهاد منطقی برای شما است. پنل ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف یک محصول کاربردی با توان ۷۰ وات است که روشنایی محیط‌ های اداری، مراکز تجاری، محیط‌ های درسی، کتابخانه‌ ها و سقف‌ های کاذب را تضمین می‌کند. این محصول در درون سقف جا گرفته و تنها صفحه انتشار نور قابل مشاهده خواهد بود.

رنگ نور در پنل‌ های ۶۰ در ۶۰ ال‌ ای دی توکار آذرطیف

پنل‌هایی ال‌ای دی که از فناوری SMD استفاده می‌کنند سه رنگ را پوشش می‌دهند. آفتابی، مهتابی و یخی. انتخاب این که کدام یک از این رنگ‌ها را انتخاب کنید بستگی به نوع محیط مورد استفاده شما دارد. برای مثال از رنگ آفتابی در هتل‌های مجلل و لابی‌ها بهره می‌برند که باعث افزایش آرامش و حس نشاط می‌شود. نور مهتابی که تمرکز حواس را بالا می‌برند اغلب در مراکز اداری و تجاری به چشم می‌خورند و در محیط‌ های اداری از رنگ یخی استفاده می‌کنند. پنل‌های نوری ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف توانایی ارائه تمام رنگ‌های مد نظر شما را دارند.

شاخص CRI در پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف

شاخص CRI نشانه‌ ای برای اندازه گیری وضوح کیفیت رنگ و کیفیت بصری‌ اشیا است. این شاخص از عدد ۲۰ تا ۱۰۰ متغیر است. پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ ای دی توکار آذرطیف معمولاً شاخصی بین ۷۵ تا ۸۵ دارند که بیانگر کیفیت بالای نور و وضوح بالای رنگ است.

سایر ویژگی‌های پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف

 • ابعاد ظریف و باریک و طراحی زیبا: این محصول تنها ۱۸ میلی‌متر عرض دارد که باریک‌ترین طراحی حال حاضر این محصول است.
 • پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی با توان ۷۰ وات توانایی پخش نور به اندازه چند لامپ قدیمی ۵۰ واتی را دارند.
 • نداشتن فلیکر: فلیکر در واقع نوعی از چشمک زدن نور است که در کوتاه مدت چشم را خسته و در بلند مدت آسیب‌های غیرقابل جبرانی به سیستم عصبی چشم وارد کرده و باعث سردرد‌های طولانی مدت خواهد شد. پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ ای دی با نداشتن فلیکر، سلامت چشم شما را تضمین می‌کنند.
 • دارای طلق و جلوگیری از خیرگی: پنل‌های ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف داراییک طلق محافظ است که با کمک به پخش نور به شکل یکنواخت از بروز خیرگی جلوگیری و مراقب سلامت چشم شما خواهد بود.
 • درجه حفاظت (IP) در واقع یک شاخص استاندارد بین‌المللی برای در نظر گرفتن میزان جلوگیری محصول از ورد آلاینده‌ها، گرد و غبار، حشرات، آب و رطوبت است. پنل روشنایی ۶۰ در ۶۰ دارای IP40 بوده و موارد حفاظتی تجهیزات را تضمین خواهد کرد.
 • ساخته شده از جنس پروفیل آلومینیوم: پروفیل آلومینیوم از مشتقات این فلز ارزشمند است که شکل‌ پذیری بالا و وزن بسیار کمی دارد. سبکی این محصول یک نقطه قوت بزرگ برای آن است.
 • بازده نوری ۸۸۰۰ لومن: شار نوری در واقع تمام میزان نوری است که در واحد زمان به محیط پیرامون ساطع می‌شود. لومن واحد اندازه‌گیری این شاخص است. به عبارت بهتر این محصول ۸۸۰۰ لومن شار نوری دارد که تا سال‌ ها روشنایی باکیفیت محیط شما را بیمه می‌کند.
 • دارای ۲ سال گارانتی معتبر با کارت گارانتی مکتوب

از پنل ۶۰ در ۶۰ ال‌ای دی توکار آذرطیف کجا استفاده کنیم؟

تمامی محیط‌ هایی که نیاز به یک نور پردازی روزمره مناسب دارد مناسب این محصول خواهند بود. از محیط کاری و اداره‌ ها گرفته تا محیط‌ های خانگی و سقوف کاذب. پنل‌ های روشنایی بهترین جایگزین‌ لامپ‌های سنتی‌اند. پیشنهاد ما به شما این است که همین الان برای محافظت از سلامت جسم و روحتان اقدام کنید.

اشتراک گذاری پست

بازگشت به اخبار و مقالات
.