روشنایی سالن ورزشی LED – صرفه جویی انرژی و مالی

در اخبار و مقالات . فوریه 22, 2020

روشنایی سالن های ورزشی LED - صرفه جویی انرژی و مالی

نورپردازی و روشنایی سالن های ورزشی LED از جمله پروژکتور های ال ای دی، روشنایی بهینه را برای سالن های ورزشی در سراسر جهان فراهم می کند. جایگزینی وسایل روشنایی سالن های ورزشی به LED تأثیر مثبتی در سلامتی ورزشکاران و بودجه های جاری سالن های ورزشی دارند. سالن های ورزشی در سراسر جهان در حال پیروی از انقلاب نوری LED هستند و برای صرفه جویی در انرژی و هزینه با چراغ های LED جایگزین می گردند.

به روزرسانی سالن های ورزشی به روشنایی ال ای دی

اقدام به روزرسانی و جایگزینی با چراغ ها و پروژکتورهای LED برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های نگهداری انجام می شود. میتوان گفت این پروژه که با هزینه ای که از محل درآمدهای سالن ورزشی پرداخت می گردد ، هزینه انجام شده با هزینه انرژی پایین تر لامپ های جدید ، طی چند سال جبران می گردد. همچنین لامپ ها کارآمد تر و هزینه کمتری برای اجرا دارند و ما کمتر مجبور خواهیم بود تا آنها را تغییر دهیم.

مزایای روشنایی LED برای سالن های ورزشی

انگیزه تعویض و جایگزینی روشنایی های سنتی با روشنایی ال ای دی، دلیل تعویض مداوم لامپ ها وچراغ ها و هزینه های مربوط به نگهداری آن بوده است. طبق بررسی ها و گزارشات انجام شده ، تعویض ، تغییر و تعمیر لامپ های نسل قدیمی تر یک یا دو بار در سال صورت می گیرد . لامپ های جدید LED طول عمر بسیار بالایی دارند که منجر به نگهداری و تعویض کمتری می شوند.

سالن ها معمولاً اجازه می دهند تا چندین چراغ قبل از تعویض آنها به جهت صرفه جویی در هزینه های نگهداری از بین بروند . با کم شدن این چراغ ها ، روشنایی سالن های ورزشی شروع به کاهش می کنند. چراغ های LED کیفیت روشنایی سالن های بدنسازی را بهبود می بخشند و همچنین به مرور زمان کاهش نمی یابند .

عواقب چراغ های ضعیف سالن های ورزشی که صرفاً هزینه های ناچیزی را برای سالن به دنبال دارد، می تواند فجایع بزرگی به بار آورد . نورپردازی ضعیف تأثیرات منفی بر سلامتی ورزشکاران نیز دارد . روشنایی LED میتواند ورزشکاران را در سالن های ورزشی متمرکز و ایمن نگه دارند.

جایگزین نمودن با محصولات LED

تغییرات سالن های ورزشی به وسایل روشنایی LED نشان می دهد که این جایگزینی آسانتر از همیشه است. در اعمال این جایگزینی و تغییرات نیاز به هیچگونه تغییرات در ساختار سخت افزاری و سیستم برق رسانی سالن نمی باشد . لامپ ها و پروژکتور های روشنایی ال ای دی دقیقاً در قسمت های قدیمی قرار می گیرند و بنابراین ما در واقع هیچ کدام از سخت افزارها را جایگزین نمی کنیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید

تماس با ما
.