روشنایی سالن ورزشی LED – صرفه جویی انرژی و مالی

در اخبار و مقالات . فوریه 22, 2020

روشنایی سالن های ورزشی LED - صرفه جویی انرژی و مالی

نورپردازی و روشنایی سالن های ورزشی LED ، روشنایی بهینه را برای سالن های ورزشی در سراسر جهان فراهم می کند. جایگزینی وسایل روشنایی سالن های ورزشی به LED تأثیر مثبتی در سلامتی ورزشکاران و بودجه های جاری سالن های ورزشی دارند. سالن های ورزشی در سراسر جهان در حال پیروی از انقلاب نوری LED هستند و برای صرفه جویی در انرژی و هزینه با چراغ های LED جایگزین می گردند.

به روزرسانی سالن های ورزشی به روشنایی ال ای دی

اقدام به روزرسانی و جایگزینی با چراغ ها و پروژکتورهای LED برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های نگهداری انجام می شود. میتوان گفت این پروژه که با هزینه ای که از محل درآمدهای سالن ورزشی پرداخت می گردد ، هزینه انجام شده با هزینه انرژی پایین تر لامپ های جدید ، طی چند سال جبران می گردد. همچنین لامپ ها کارآمد تر و هزینه کمتری برای اجرا دارند و ما کمتر مجبور خواهیم بود تا آنها را تغییر دهیم.

مزایای روشنایی LED برای سالن های ورزشی

انگیزه تعویض و جایگزینی روشنایی های سنتی با روشنایی ال ای دی، دلیل تعویض مداوم لامپ ها وچراغ ها و هزینه های مربوط به نگهداری آن بوده است. طبق بررسی ها و گزارشات انجام شده ، تعویض ، تغییر و تعمیر لامپ های نسل قدیمی تر یک یا دو بار در سال صورت می گیرد . لامپ های جدید LED طول عمر بسیار بالایی دارند که منجر به نگهداری و تعویض کمتری می شوند.

سالن ها معمولاً اجازه می دهند تا چندین چراغ قبل از تعویض آنها به جهت صرفه جویی در هزینه های نگهداری از بین بروند . با کم شدن این چراغ ها ، روشنایی سالن های ورزشی شروع به کاهش می کنند. چراغ های LED کیفیت روشنایی سالن های بدنسازی را بهبود می بخشند و همچنین به مرور زمان کاهش نمی یابند .

عواقب چراغ های ضعیف سالن های ورزشی که صرفاً هزینه های ناچیزی را برای سالن به دنبال دارد، می تواند فجایع بزرگی به بار آورد . نورپردازی ضعیف تأثیرات منفی بر سلامتی ورزشکاران نیز دارد . روشنایی LED میتواند ورزشکاران را در سالن های ورزشی متمرکز و ایمن نگه دارند.

جایگزین نمودن با محصولات LED

تغییرات سالن های ورزشی به وسایل روشنایی LED نشان می دهد که این جایگزینی آسانتر از همیشه است. در اعمال این جایگزینی و تغییرات نیاز به هیچگونه تغییرات در ساختار سخت افزاری و سیستم برق رسانی سالن نمی باشد . لامپ ها و پروژکتور های روشنایی ال ای دی دقیقاً در قسمت های قدیمی قرار می گیرند و بنابراین ما در واقع هیچ کدام از سخت افزارها را جایگزین نمی کنیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید

تماس با ما