برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید      09120887008

چگونه روشنایی خیابانی به شهرداری ها کمک می کنند تا اهداف خود را برآورده سازند؟

چگونه روشنایی خیابانی به شهرداری ها کمک می کنند تا اهداف خود را برآورده سازند؟

چگونه روشنایی خیابانی به شهرداری ها کمک می کنند تا اهداف خود را برآورده سازند؟

نقش دولت محلی و مرکزی حکومت اطمینان از تأمین نیازهای مردم است. این شامل نیازهای فوری می باشد ، از جمله تضمینی برای وجود منطقه ای برای داشتن سلامتی و خوشحالی مردم. این در حالی است که این امر همچنین شامل مدیریت منابع مالی یک منطقه برای جلوگیری از افزایش بیش از حد بودجه شهرداری یا ایجاد مشکلاتی برای مردم در قالب افزایش مالیات است.
در بعضی مواقع ، اهداف شهرداری ها می توانند در تضاد باشند. در حالی که برای ایمن سازی مناطق برای ساکنین ، آنها نیاز به افزایش روشنایی دارند ، همچنین کاهش هزینه ها و مصرف انرژی ضروری است. بسیاری از شهرداری ها این دو مورد را مخالف با یکدیگر می دانند. از این گذشته ، افزایش روشنایی به جای کاهش هزینه ، هزینه بیشتری را می طلبد. افزایش روشنایی باعث افزایش مصرف انرژی به جای کاهش آن می شود. با این وجود روش هایی وجود دارد که شهرداری ها می توانند با موفقیت در این زمینه به اهداف خود دست یابند.

روشنایی فضای خارجی سبز برای منافع شهرداری ها کار می کنند

یک روش این است که روشهای استفاده و تست شده توسط سایر شهرها و مکانهای بین المللی برای دستیابی به روشنایی کارآمدتر خیابانی LED استفاده گردد . به عنوان مثال ، تا سال ۲۰۲۰ ، وین قصد دارد بیش از ۳۰۰۰۰۰ پنل خورشیدی را نصب کند. آمستردام در حال حاضر از کامیون های برقی برای ماشین های حمل زباله استفاده می کند.
خوشبختانه ، شهرداری ها برای رسیدن به اهداف خود به این پیشرفت و فناوری های نوآورانه در مقیاس بزرگ احتیاج ندارند. در عوض ، ایجاد تغییراتی کوچک می تواند تاثیری داشته باشد که آنها را به نتایج دلخواه خود نزدیک کند. روشنایی خیابانی LED روشی است که شهرداری ها می توانند بدون افزایش بودجه یا استفاده از انرژی بیشتر باعث افزایش روشنایی منطقه شوند.
روشنایی LED از نظر انرژی کارآمد تر هستند ، به این معنی که نسبت به محیط زیست مهربان تر و ارزانتر برای استفاده می باشند. با نصب چراغ خیابانی LED و روشنایی خیابانی ، یک منطقه می تواند از وجود نور کافی برای ساکنان برخوردار گردد و همچنین هزینه و انرژی برای پروژه های بزرگ در مقیاس بزرگتر می تواند صرفه جویی گردد.

چراغ خیابانی اس ام دی ۵۰ وات


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۰۰ وات


چراغ خیابانی اس ام دی ۱۵۰ وات

روشنایی خیابانی تزئینی LED آینده را روشن می کند

اگر یک شهرداری به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در هزینه و انرژی و یا تلاش برای اجرای پروژه های روشنایی خیابانی در فضای باز می باشد، روشنایی خیابانی LED راهی مناسب برای شهرداری ها برای تراز کردن نیاز ساکنان با ملاحظات بودجه و مصرف انرژی است.
فناوری به بخشی جدایی ناپذیر از جامعه تبدیل شده است و جامعه با استفاده از آن می تواند از راه حل های کارآمد و مقرون به صرفه بهره ببرد.

اشتراک گذاری پست


.