همکاران بین الملل

شرکت روشنایی آذرطیف در راستای تولید محصولات روشنایی و نورپردازی با کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی همچنین اراِئه راهکارهای مناسب در خصوص اندازه گیری و بهینه سازی سیستم های نور موفق به همکاری ارزشمند با کمپانی های معتبر و بین المللی در صنعت نور و روشنایی گردیده است که اشاره مختصری به این شرکت ها خواهیم داشت.

قالب فعالیت این شرکت ها در تولید چیپ های ال ای دی، تولید درایورهای ال ای دی، تولید نرم افزارهای مرتبط با نور و همچنین تولید ماشین آلات تست و اندازه گیری نور می باشند.

اورفاین (Everfine)everfine

کمپانی اورفاین پیشرو در تولید تجهیزات آزمایشگاهی در زمینه نور می باشد. برای اطلاع بیشتر به بخش تجهیزات آزمایشگاهی رجوع فرمایید.

 

 

 


ال جی (LG)lg

ال جی علاوه بر تمامی تولیدات خود در زمینه صوت و تصویر از برترین تولیدکنندگان محصولات نورپردازی و داریور نیز می باشد. شایان ذکر است ال جی چیپ های LED نیز تولید می کند.

 

 

 


سامسونگ (Samsung)samsung

جالب است بدانید سامسونگ علاوه بر رقابت در زمینه های دیگر در حوزه نور و LED هم از رقبای ال جی محسوب می شود.

 

 

 


اپیستار (Epistar)epistar

اپیستار تولیدکننده چیپست های انواع سفید و رنگی در کشور تایوان است.

 

 

 


مینول (Mean Well)mean well

کمپانی مین ول از برترین تولیدکننده های درایورهای ال ای دی بوده و در این زمینه از نظر کیفی با سامسونگ و ال جی رقابت می کند.

 

 

 


کری (Cree)cree

این شرکت آمریکایی در حوزه عالیت گستره دارد: نورپردازی مدرن با تکنولوژِی LED و انواع محصولات مرتبط و از طرفی دیگر در بخش مخابرات.

 

 

 


بریجلوکس (BridgeLux)bridgelux

این مجموعه آمریکایی در زمینه نورپردازی مدرن با کری رقابت دارد.

 

 

 


ادیسون (Edison)edison opto

این شرکت تایوانی از تولیدکنندگان دیرپای در زمینه تولید چیپ‌ها، انواع لامپ، شیوه‌های نوین نورپردازی و روشنایی می باشد.